Jóga

Máte – li chuť a odvahu začít pro sebe něco dělat, pojďme společně poznávat možnosti světa jógy. Mě jóga oslovila někdy v 19 letech, kdy se mi do rukou dostala tehdy vzácná kniha „Cvičíme jógu“ od André van Lysebetha. A protože jsem byla zapálená cvičitelka ZRTV a pohyb mi byl vždycky vlastní, začala jsem praktikovat hathajógu. Jóga začala provázet můj život, byla se mnou v době těhotenství i po porodu a byla společnicí našich dětí. Když děti odrostly a já jsem měla možnost se více věnovat sama sobě, objevila jsem náhodně power jógu. V té době mě natolik oslovila, že jsem si udělala cvičitelský kurz a sama začala vést lekce power jógy. V té době jsem také potkala svou učitelku ayurvédy,  MUDr. Martinu Ziskovou a jóga v mém životě získala další rozměr.

Postupně jsem se vrátila opět k józe. Praktikuji pranajámu, meditace a gravid jógu a cvičení zaměřené na zdravotní aspekty jógy.

V současné době studuji Školu jógy v širších souvislostech se zaměřením na zdravotní aspekty jógy a plním si svůj životní sen – studijní pobyt v Indii.

Kurzy jógy