Gravid Jóga

Praxi gravid jógy považuji za „dar z nebe“, ke kterému jsem se dostala vlastně náhodou. Oslovila mne klientka, která čekala své první miminko a protože ji dost bolela záda, navštívila neurologa. Paní doktorka jí poradila zkusit jógu a má první klientka gravid jógy byla na světě. Popravdě jsem mladé mamince řekla, že se gravid jógou přímo nezabývám, ale že jsem sama obě těhotenství jógu cvičila a i po porodu a vše dobře dopadlo. Chtěla to tedy také zkusit. Nastudovala jsem ásány vhodné pro určité trimestry a s láskou jsme vstoupily do nové zkušenosti. Zanedlouho bolesti zad ustoupily a maminka si mohla plně užívat ty krásné okamžiky, kdy se v těle ženy vyvíjí nový život.

Od té doby poskytuji individuální lekce gravid jógy spolu s uceleným balíčkem masáží a poradenstvím. Prošla jsem kurzem gravid jógy u Body Mind Spirit Academy lektorky Ing. Dany Beierové a u MUDr. M. Ziskové kurzem těhotenství z pohledu ayurvédy.

Obsah lekcí:

  • Základem je úvodní konzultace, kde spolu vytvoříme obsah našich setkání
  • Sestavy ásán konkrétně pro Vás
  • Masáže, péče o tělo, relaxační techniky, poradenství pro dobu těhotenství i dobu po porodu

Kurz je vhodné zahájit od 14. týdne těhotenství, tedy od druhého trimestu.

Nově kurzy: 20. – 30. týden těhotenství – GRAVIDJÓGA a 30. – 40. týden těhotenství – PŘÍPRAVA K PORODU

Jóga po porodu

Lekce pro maminky po ukončeném šestinedělí. Ásany podporující zavinování dělohy, zpevnění celé svalové soustavy včetně pánevního dna. Hlavní výhodou je, že si můžete vzít své miminko s sebou přebalit jej nebo nakojit.

Mohu Vám poradit, jak pečovat o své tělo po porodu, stravu při kojení a podobně.